Přidej se k profesionálům

Top závodníci JSK ČSKe

Mgr. Veronika Mišková

Držitelka 4. Danu Goju ryu, Mgr. v oboru učitelství se specializací na Kondiční trénink. Od roku 2009 členka reprezentace ČR. Trenérka karate v oddíle Taro Kan Brno v letech 2013 – 2017. Od roku 2018 trenérka v ododíle BUDO KAN, z.s. .

Nejúspěšnější závodnice JSK ČSKe, která se svou sólovou jízdou v kategorii KATA ženy přiblížila olympijskému Tokiu. V celkovém žebříčku světových závodnic WKF obsadila 12. místo. Slibná kariéra Veroniky Miškové pokračuje na nejvyšších světových soutěžích také v roce 2021:

3. místo ME seniorů květen 2021
5. místo Karate 1 PL Lusabon duben 2021
1. místo Budapest Open září 2021
3. místo Polish open říjen 2021

Dominika Šabová

15 let členkou brněnského klubu Nidoshinkan dojo. Zde působí jako aktivní závodnice, trenérka i rozhodčí. Je držitelkou 1. danu karate Goju-ryu. Studuje na provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně.

Od roku 2015 působí v českém národním týmu karate. Dominika je několikanásobná mistryně České republiky. A dvojnásobná Mistryně světa v karate Goju ryu, v mládežnických kategoriích. Jako své největší úspěchy považuje dvě 7. místa z Mistrovství Evropy EKF. Letos bude Dominika přestupovat z kategorie kata ženy do 21 let do kategorie kata ženy.

V sezóně roku 2021 získala cenné kovy:
1.místo – Akademické hry (kata ženy)
3.místo – Budapešť open (kata ženy u21)
3.místo – Polish open (kata ženy u21)
3.místo – Venice Cup (kata ženy)

Matteo Tamborlani

Držitel 2. danu karate Goju ryu, student Masarykovy univerzity na Ekonomicko-spravni fakultě v Brně. Bývalý člen klubu Taro Kan Brno a současný aktivní závodník, trenér a rozhodčí za sportovní brněnský klub Nidoshinkan Dojo.

V České státní reprezentaci je od roku 2013, v současnosti je v České republice jedničkou v kategorie kata muži. Mezi jeho největší úspěchy patří 5. a 7. místo z ME EKF mládeže, 3.místo z MS Goju ryu. Matteo získal titul mistra ČR již osmkrát.

V roce 2021 se účastnil mnoho závodů a přivezl i cenné kovy:

1. místo – Akademické MČR
3. místo – Budapešť Open
1., 3., a 3. místo – Venice Cup