Trenéři JSK ČSKe

Trenéři I. třídy:

Jméno a příjmeníLicencePlatnost do
Jaromír MusilI. třída UK FTVS03.2023
Ondřej KřížI. třída ČSKe (MU FSpS)10.2024
Karel ImríšekI. třída ČSKe (MU FSpS)01.2027

Trenéři II. třídy:

Jméno a příjmeníLicencePlatnost do
Bronislav PuzrlaII. třída ČSKe12.2023
František DolečekII. třída ČSKe06.2025
Petr JůzaII. třída ČSKe11.2025
Jiří BočekII. třída ČSKe09.2025
Vít Martínek II. třída ČSKe 12.2025
Veronika MiškováII. třída ČSKe09.2022
Pavla MusilováII. třída ČSKe12.2025
Jiří ŠikulaII. třída ČSKe11.2025
Vít ŠtencelII. třída ČSKe12.2024
Lubomír VAVERKAII. třída ČSKe 11.2025
Miroslava VAŠEKOVÁII. třída ČSKe11.2024
Jakub ZÁBOJII. třída ČSKe11.2024

Trenéři III. třídy:

Jméno a příjmeníLicencePlatnost do
Dita NěmcováIII. třídy ČSKe12.2021
Dominika FialováIII. třídy ČSKe11.2023
Pavel LetochaIII. třídy ČSKe12.2021
Stanislav IštvánekIII. třídy ČSKe12.2021
Martin IštvánekIII. třídy ČSKe12.2021
Roman LysoněkIII. třídy ČSKe 11.2023
Štěpán ŘezníčekIII. třídy ČSKe12.2023
Radovan VojtášIII. třídy ČSKe12.2023
Monika BlešováIII. třídy ČSKe02.2022
Andrea JaníkováIII. třídy ČSKe12.2023
Matěj BezdíčekIII. třídy ČSKe12.2023
Hana HrabcováIII. třídy ČSKe12.2023
Nela PelánkováIII. třídy ČSKe12.2023
Samuel KubinaIII. třídy ČSKe11.2022
Daniel PavlíkIII. třídy ČSKe10.2022
Petr SkalníkIII. třídy ČSKe11.2022
Michal SlávikIII. třídy ČSKe11.2022

Trenéři III. třídy JSK ČSKe (regionální trenér):

Jméno a příjmeníLicencePlatnost do
Petra ŠtenclováIII. třídy JSK ČSKe11.2023
Pavel DostálIII. třídy JSK ČSKe06.2023
Martin SuchyňaIII. třídy JSK ČSKe 11.2023
Petr FialaIII. třídy JSK ČSKe 02.2024

Trenéři IV. třídy JSK ČSKe (regionální asistent trenér):

Jméno a příjmeníLicencePlatnost do
Tomáš GabrielIV. třídy JSK ČSKe11.2023
Dana KonopčíkováIV. třídy JSK ČSKe11.2023
Markéta SuchyňováIV. třídy JSK ČSKe11.2023
Zdeňka PetříkováIV. třídy JSK ČSKe12.2022
Eliška ŠtarmannováIV. třídy JSK ČSK 03.2023
Ivo KonvalinaIV. třídy JSK ČSK 03.2023
Ondřej VaverkaIV. třídy JSK ČSK 03.2023
Veronika DostálováIV. třídy JSK ČSK 03.2023