Fotogalerie 2. kola Poháru talentů a KP 2018

V sobotu 14.dubna se v Rosicích u Brna, v prostorách tělocvičny základní školy konalo 2. kolo poháru talentů, Beginner cupu a Krajského poháru v karate JSK ČSKe 2018. Tyto závody pořádal náš oddíl Karate Club Dragons Rosice z.s. již potřetí.

Závodů se zúčastnilo celkem 132 závodníků z 12 různých klubů. Napříč kategoriemi proběhlo dohromady 359 startů. Soutěžilo se na třech tatami, které patří našemu oddílu, získaných jako sponzorský dar města Rosic .

Dopoledne probíhala soutěž v disciplínách agility, kata a kihon v rámci soutěže Pohár talentů a Beginner cupu, kde si mohli atmosféru závodů vyzkoušet i nejmenší karatisté. Poprvé jsme mohli vidět větší rozdělení jednotlivých kategorií, věkové a vyspělostní. Záměrem tohoto rozdělení byla samozřejmě větší motivace závodníků.

Odpoledne proběhl slavnostní nástup a druhá část dne pak byla věnována Krajskému poháru. I tady se soutěžilo v disciplínách kata a kumite.

Pořádání závodů jako takových by se neobešlo bez sponzorů: Jihomoravského kraje, města Rosice, městyse Ostrovačice, Army-shopu, Nara Naturu a Královskému cateringu zajišťující občerstvení na místě, za což všem moc děkujeme. Poděkování patří také členům našeho oddílu a rodičům, kteří zodpovědně pomáhali s přípravou a dalším domácím občerstvením, čímž pomohli zajistit bezproblémový chod závodů. I přes celou řadu nových kategorií tato soutěž skončila v 16 hodin odpoledne, což považuji za velice kladné vůči všem závodníkům, kteří se této soutěže zúčastnili.

Roman Lysoněk

Comments are closed.