Konalo se 2. soustředění TmMS v Ostravě

Dne 19. ledna 2019 se v Ostravě uskutečnilo druhé soustředění Výběru talentové mládeže Moravy a Slezska (TmMS). Organizace se tentokrát ujal Karate Tygr Shotokan Ostrava. Cvičilo se v tělocvičně Technické univerzity Ostrava VŠB.

S téměř padesáti dětmi z celé Moravy a Slezska, které byly nominovány na základě výsledků MČR 2018 a dalších turnajů, pracovalo celkem osm trenérů ve třech jednotlivých blocích.

Ranní blok se skládal ze dvou částí – kondiční trénink pod vedením Jakuba Debrecenyiho a Filipa Saidla a kihon v podání Jaromíra Musila. V odpoledních blocích se účastníci rozdělili na kata a kumite a v menších skupinkách s trenéry, mezi které mimo již zmíněné patří ještě Lukáš Miklo, Vít Štencel, Pája Linhartová, Veronika Mišková a Adam Křivka, pilovali techniku a rychlost. Na konci akce proběhl sparing, při kterém si kumiťáci pořádně za zápasili a kataři si mezi sebou vyměnili postřehy ke cvičení.

Po celou dobu soustředění panovala veselá nálada a všichni si jej naplno užili, od dětí, které byly pořád plné energie, až po trenéry, kteří byli nadšení z práce s dětmi a vzájemně se od sebe učili a inspirovali.

Děkujeme všem zúčastněným a za podporu nově vznikajícího projektu.

Comments are closed.